Home Dijital Gazete Daha çok verim, daha çok oyun

Daha çok verim, daha çok oyun

by karkafalar

Tutkunuz ne olursa olsun size hayatın her anında eşlik edebilecek vivo’nun en yeni fiyat-performans ürünü Y33s Türkiye’de satışa çıktı.

Hayatımıza çok büyük kolaylıklar getiren teknolojinin yıldızları akıllı telefonlardan beklentiler her geçen gün daha da artıyor. Yeni ürün tasarımlarında kullanıcıların ihtiyaçlarını ve fikirlerini her zaman ilk sıraya koyan vivo, her modelinde yüksek teknolojiyi ulaşılabilir kılmaya devam ediyor.

Y serisi ile fiyat-performans ürün segmentinde zirvede yer alan vivo, Türkiye’de satışa çıkardığı yeni Y33s modeli ile evde, işte veya oyun oyarken mükemmel bir deneyim sunmaya odaklanıyor. Güçlü pil, gelişmiş kamera, genişletilmiş RAM özelliği ve lüks görünüm ile donatılmış yeni Y33s modeli günü kurtarmanıza yardımcı oluyor.

Y33s modeli, %90,6 ekran-gövde oranına sahip 2408 x 1080 FHD + yüksek çözünürlüklü ekranı ile telefon kullanımını farklı bir boyuta taşıyor. 6,58 inç FHD+ hücre içi ekranı, parlak renkler ve canlı ayrıntılar sunarken parmak ucunuzdan gözünüze kadar rahat ve keyifli bir deneyim sunuyor. Siz filmlerden oyunlara kadar tüm içeriklerin keyfini mutlak netlikle çıkarmaya odaklanırken mavi ışık filtresine sahip Y33s sizin için göz sağlığınızı korumaya odaklanıyor.

Y33s’in kalbinde yatan Android 11 tabanlı FunTouch OS 11.1 ve 2.0 GHz’e kadar CPU çalışma hızına ulaşan Mediatek Helio G80 sekiz çekirdekli işlemci, daha fazla güç, daha yüksek görüntü kalitesi ve daha yüksek bir performans yaratıyor. Bununla birlikte Multi-Turbo 5.0 ile HyperEngine oyun teknolojisini birleştiren Y33s, istikrarlı ve uzun bir oyun deneyimi sunuyor. Beş bileşenden oluşan soğutma çözümü sayesinde oyunun en hararetli anlarında bile ısınmayan akıllı telefon, sistem işlemci hızını ve güç tasarrufu performansını yepyeni bir düzeye çıkarıyor.